İZMİR ENERJİ ZİRVESİ 2017

Kuruluşumuzun ilk yılında yapmaya karar verdiğimiz, enerji sektörünün çesitli dallarından konuşmacıları ağırladığımız İzmir Enerji Zirvesi 17 etkinliğini organize ettik.

Koordinatör: Mustafa Türker

İZMİR ENERJİ ZİRVESİ 2018

Gelenekselleşen İzmir Enerji Zirvesi 2018 de katılımcılarını yoğun bir program ile karşıladık. Açılış konuşmasını Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak’ın yaptığı zirvede sektörden konuşmacıların yaptıkları sunumların yanı sıra dans gösterileri ve hediye çekilişleri de gerçekleşti. Ayrıca Zirvede katılımcılara dijital sertifika da verildi. Zirvede geçen senenin üstüne koyarak ilerlemeye çalışırken, 2018 yılında alanında uzman 6 konuşmacı ağırladık. Zirve genel olarak yenilebilir enerjiler, yerli sermaye ile üretim, enerji verimliliği, enerji ve endüstri 4.0, jeotermale bakış gibi birçok konuyu ele alıyor.

Koordinatör : Mustafa Türker

İZMİR ENERJİ ZİRVEİ 2019

2019’da üçüncüsünü düzenlediğimiz zirvemizin ilk günü konferans olup ikinci günü eğitimler düzenledik. Konferans gününde, ASELSAN, FORD, İZKA gibi sektörün ileri gelen firmalarından ağırladığımız mühendislerimizle oturumlar ve paneller gerçekleştirdik. Enerjide Girişim Paneli ve Yeni Nesil Araç Paneli ile etkinliğimize farklı bir boyut kazandırmaya çalıştık. Ayrıca diğer senelerden farklı olarak etkinliğimizin ikinci gününde, enerjiyle ilgili 10 farklı dalda paralel olarak düzenlediğimiz eğitimlerle etkinliğimizin kalitesini arttırdık.

Koordinatör : Okan Çakır